Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

23 јул. 18:28
Linku:
, ,

Kukа vo Vizbegovo

125 000 ЕУР

Број на соби: 7
25 јул. 14:08
Linku:
,

Kuka vo Centar na Prilep

65 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 16:17
Linku:
, ,

Deloven objekt so zemjiste i kuka

205 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5

Денес 16:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 15:42 ,

Se prodava

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 14:02 ,

Kuka vo Struga 120m2

117 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 13:27 , ,

Kuka so dvor vo Centar Kapistec

320 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 10
Денес 12:13 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 11:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

69 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 11:46 ,

Villa Rustica

Број на соби: > 10
Денес 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:30 ,

Kuka 610m2 vo Tetovo

Број на соби: 8
Денес 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 10:10 ,

Kuka od 400m2 vo Dutlok

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 10:09 , ,

Kuka vo Butel 1 itno

Број на соби: 9
Денес 09:24 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
Денес 09:10 ,

Kuka vo Kumanovo

100 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 09:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 08:39 ,

Kuka vo centarot na gradot

Број на соби: 10
Површина: 200
Денес 08:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Денес 07:14 ,

Kuka vo centarot na gradot

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 04:06 , ,

Kuka vo nas Cento na glavna ulica

110 000 ЕУР

Број на соби: 9
Денес 03:03 ,

Kuka vo centarot na gradot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:28 , ,

Kuka od 210m2 i dvor od 300m2 vo Butel 2

169 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации