Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!

Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

14 фев. 22:41
Link:
,

Se prodava vednas vseliva kuka

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 190
24 фев. 12:15
Link:
, ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

280 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10

Денес 14:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 13:33 , ,

Kuca

159 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 13:02 ,

Kuka

1 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 12:50 , ,

Kompleks Verina kuka 541m2

660 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 11:39 ,

Trokatna kuka vo Ohrid

90 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 11:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 11:35 ,

Shitet shtepi 250m2 banim dhe 3 duqane

38 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 11:04 , ,

DVE KUKI VO RADISANI

Број на соби: > 10
Денес 10:45 , ,

Kuka od 257m2 vo Taftalidze so 2 dela

330 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 09:00 , ,

Se prodava kukja

130 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 23:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 22:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 7
Вчера 22:12 , ,

Kuka na atraktivna lokacija vo Cento

Број на соби: 7
Површина: 160
Вчера 20:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
Вчера 18:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Вчера 18:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 18:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Вчера 17:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 17:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 17:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 16:54 ,

Kuka vo Kavadarci

Број на соби: 7
Вчера 16:34 , ,

Kuka vo Madzari od 400m2 i plac od 900m2

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 15:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 13:46 , ,

Kuka vo naselba Cair

74 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 13:35
Link:
, ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Вчера 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 11:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?

Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.

На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.

На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.

За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.

Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.

Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?

Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.

Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!

Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!

Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.

За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток