Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

15 апр. 19:54
Link:
,

Vednas vseliva kuka od 190m2 vo Kavadarci

105 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 190
Вчера 17:53
Link:
,

Nova kuka na dva kata vo Kumanovo

Број на соби: 6
05 мај 13:11
Link:
, ,

Продавам куќа

85 000 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 11:40 , ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Денес 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Денес 11:30 ,

Kuka 610m2 vo Tetovo

Број на соби: 8
Денес 11:10 ,

Kuka so dvorno mesto vo naselba Usici

51 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 10:42 , ,

Kuka so deloven objekt Vizbegovo

149 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 10:35 , ,

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Денес 10:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

49 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 10:09 , ,

Kuka vo Butel 1 ITNO

Број на соби: 9
Денес 09:24 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
Денес 09:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 09:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 08:54 , ,

Kuka od 70m2 vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 08:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
Денес 08:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Денес 07:15 ,

Kuka vo centarot na gradot

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 04:06 , ,

Kuka vo nas Cento na glavna ulica

110 000 ЕУР

Број на соби: 9
Денес 03:03 ,

Kuka vo centarot na gradot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 01:59 , ,

111111

118 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 01:58 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

Број на соби: 6
Денес 01:58 ,

Kuka vo Kumanovo stari lozja itno

Број на соби: 4
Денес 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:58 ,

Kuka vo centar na Bitola

Број на соби: 9
Површина: 200
Денес 01:29 ,

Kuka od 326m2 vo Dutlok GOSTIVAR

185 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:00 ,

Kuka vo centar na Kicevo so dvorno mesto

250 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 22:53 , ,

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 170

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации