Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Вчера 16:04
Linku:
,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: 3

Денес 01:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 00:44
Linku:
,

Kuka - Vikendica vo s. Vranishta

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 00:35
Linku:
,

Kuka - Vikendica vo s. Vranishta

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 22:53 , ,

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 170
Вчера 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
Вчера 22:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 22:06 ,

Kuka Macja Glava Kumanovo Romanovce

95 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 22:05 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 21:47 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:39 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 21:31
Linku:
,

Kuka na ulica Lenin

49 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
Вчера 21:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
Вчера 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:42 , ,

Kuka vo Petrovec

Број на соби: 5
Вчера 20:31 , ,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Вчера 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 20:26 , ,

Plac so kuka I celosna dokumentacija vo Cento

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Број на соби: 3
Вчера 19:56 ,

Vila Pavia

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:39 ,

Atraktivna kuka pozadi EVN vo Tetovo

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 19:35 ,

Atraktivna kuka pozadi EVN

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 19:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Вчера 18:55 ,

Nova kukja vo centar na Tetovo

1 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 18:37 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 3
Вчера 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:31 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 6
Вчера 18:10 ,

Kuka vo Centar na Bitola do crkvata Sv Petka

90 000 ЕУР

Број на соби: 4

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации