Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

15 апр. 19:54
Линк
,

Vednas vseliva kuka od 190m2 vo Kavadarci

105 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 190
Вчера 13:30
Линк
,

Ranc vo Vinica

Број на соби: 3
Површина: 150

Денес 16:19 , ,

Kuka vo Radisani

93 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 15:13 , ,

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СОЊЕ

140 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 14:03 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 13:52 , ,

Kuka vo naselba Lisice

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 13:49 , ,

Kuka vo naselba Lisice

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 13:10
Линк
,

Celosno renovirana vila vo selo Stenje

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
Денес 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 11:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 11:48 ,

Kuka posle Babin Dol od 150m2

25 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
Денес 11:47 , ,

Shtepia në Serovë

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 11:46 ,

Villa Rustica

600 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 11:40 , ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Денес 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации