Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!


Денес 00:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 23:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Вчера 23:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 23:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:56 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
Вчера 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 21:54 , ,

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
Вчера 21:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
Вчера 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 19:54 , ,

Kuka od 100m2 vo Indzikovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 19:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Вчера 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Вчера 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 18:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:37 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
Вчера 18:28 ,

Kuka vo centarot na Kumanovo

62 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
Вчера 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации