Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!

Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

Вчера 09:54
Linku:
, ,

Kuka na prizemje od 80m2 so dvorno mesto od 185m2

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80

Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Денес 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Денес 15:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 14:59 ,

STAN PLUS DELOVEN PROSTOR

130 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
Денес 14:47 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
Денес 14:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 14:43 ,

Kuka karabina so plac vo Radovis

69 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 14:36 , ,

Продавам куќа новоградба во Инџиково

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 14:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
Денес 14:21 ,

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 14:12 ,

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 13:58 , ,

Kuka vo Suto Orizari na odlicna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 120
Денес 13:15 , ,

Renovirana kuka vo Debar Maalo so moznost za dogradba

132 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 13:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 13:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 13:00 , ,

Kuka vo Nerezi

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:55 ,

Kuka vo blizina na Lukoil Tetovo

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 12:30 , ,

Kuka so dvor i deloven prostor

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:25 , ,

Kuka so dvor i deloven prostor

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:15 , ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

317 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 10
Денес 12:05 , ,

Kuka vo naselba Lisice

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 12:03 , ,

Shtëpia 2 katëshe në shitje

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 11:44 , ,

Sprat od kuka

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:36 , ,

Kuka 65m2 Plac 650m2 Madzari parno

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:34 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Денес 11:21 , ,

Kuka vo Marino

Број на соби: 6
Денес 10:30 ,

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?

Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.

На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.

На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.

За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.

Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.

Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!

Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?

Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.

Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!

Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!

Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.

За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток