Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Куќи/Вили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 18:58 , ,

Kuka vo naselba Radisani moze zamena

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 17:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:58 , ,

Baraka so dogradba po povolna cena

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 15:57 , ,

Kuka vo nas Vizbegovo

Број на соби: 3
Вчера 15:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 15:20 , ,

Kuka vo Radisani

93 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 13:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:06 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
Вчера 10:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 09:09 , ,

Kuka vo Butel 1 ITNO

Број на соби: 9
24 фев. 22:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 21:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
24 фев. 21:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 фев. 20:48 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
24 фев. 18:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 18:14 , ,

Kuka vo Butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 9
24 фев. 18:08 , ,

Kuka vo Butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 9
24 фев. 14:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
24 фев. 14:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
24 фев. 06:55 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 9
23 фев. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 фев. 19:14 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
23 фев. 17:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
23 фев. 15:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
23 фев. 14:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 фев. 11:59 , ,

Kuka so stolarska rabotilnica

149 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 фев. 11:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 фев. 11:04 , ,

DVE KUKI VO RADISANI

Број на соби: > 10
23 фев. 10:41 , ,

Kuka vo Vizbegovo

129 000 ЕУР

Број на соби: 7
23 фев. 08:31 , ,

Куќа во Визбегово

Број на соби: 5
22 фев. 15:06 , ,

SE PRODAVA KUKJA VO N. BUTEL 1

Број на соби: 3
Површина: 50
19 фев. 23:05
Link:
, ,

Продавам куќа

Број на соби: 10
19 фев. 15:13 , ,

Kukа vo Vizbegovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
18 фев. 18:49 , ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3
Површина: 50
18 фев. 11:33 , ,

Продавам кука во Бутел 2

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
17 фев. 23:06 , ,

Baraka vo Butel 1

175 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
17 фев. 10:53 , ,

Kuka vo Butel hitno

Број на соби: 4
14 фев. 12:22 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
10 фев. 17:35 , ,

KUKA VO BUTEL 1

100 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
07 фев. 10:04 , ,

Se prodava

73 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток