Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka vo butel,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka vo butel | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 22:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
Вчера 22:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 20:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 12:39 , ,

Kuka od 329m2 vo Butel

185 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 апр. 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
15 апр. 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
15 апр. 18:43 , ,

Prodavam kuka vo butel 2

180 000 ЕУР

Број на соби: 9
15 апр. 12:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 апр. 19:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
11 апр. 02:04 , ,

Kuka vo Butel 1 so pomosni prostorii

100 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
27 мар. 12:49 , ,

Kuka vo Butel povolno

Број на соби: 10
26 мар. 11:49 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
24 мар. 11:27 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
09 мар. 11:37 , ,

Dvokatna kuka vo Butel 2 od 275m2

Број на соби: 8
24 фев. 18:14 , ,

Kuka vo Butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 9
18 фев. 18:49 , ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3
Површина: 50
15 јан. 16:00 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Butel 2

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
13 ноем. 19:20 , ,

Kuka vo butel 1

129 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 ноем. 17:17 , ,

Prodavam kuka vo Butel

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 140
24 окт. 21:02 , ,

Kuka vo butel 2

Број на соби: 6
21 окт. 08:39 , ,

Kuka vo Butel 1

209 000 ЕУР

Број на соби: 10
18 окт. 18:15 , ,

Se prodava semejna kuka

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
21 септ. 20:12 , ,

Izdavam sprat od kuka vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 70
07 септ. 10:46 , ,

SE IZDAVA KUKA VO BUTEL2 NA GLAVNA ULICA

Број на соби: > 10
10 авг. 15:30 , ,

Kuka baraka vo Butel 1

Број на соби: 3
Површина: 60
03 авг. 20:16 , ,

SE prodava kuka vo BUTEL

1 МКД

Број на соби: 8
Површина: 200
03 јул. 12:20 , ,

Kuka vo Butel

120 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 200
30 јун. 09:56 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: > 10
Површина: 200
22 јун. 19:54 , ,

KUKA VO BUTEL 1

1 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka vo butel | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации