Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор radisani,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: radisani | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 16:19 , ,

Kuka vo Radisani

93 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 11:38 , ,

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 мај 16:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
06 апр. 11:54 , ,

Kuka vo Radisani itno

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 фев. 10:04 , ,

Se prodava

73 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
05 фев. 21:46 , ,

kukja vo naselba Radisani

Број на соби: 5
Површина: 130
28 авг. 18:57 , ,

Kompletno renovirana kuka vo Radisani

Број на соби: 4
Површина: 200
16 окт. 22:01 , ,

KUKJA VO RADISANI

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 авг. 12:56 , ,

Se izdava kuka vo Radisani Skopje

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
28 јун. 19:29 , ,

Kuka od 262m2 vo Radisani

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
02 јун. 04:30 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
24 апр. 18:15 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 8
15 мар. 14:17 , ,

Se izdava sprat od kuka

110 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
15 фев. 15:30 , ,

Kuka vo Radisani

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јан. 23:16 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 5
Површина: 120
23 јан. 17:46 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 5
Површина: 120
06 јан. 20:15 , ,

Kukja vo Radisani

800 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 дек. 19:05 , ,

Kuka od 225m2 vo Butel

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 ноем. 20:58 , ,

Kuka vo Radisani ITNO

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
16 ноем. 19:14 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 3
Површина: 100
27 окт. 01:58 , ,

Kuka od 110m2 vo Radisani

Број на соби: 4
Површина: 110
16 септ. 09:06 , ,

Stanovi vo Radisani na prv vlez

720 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
23 авг. 08:27 , ,

Plac od 450m2 i kuka od 50m2 vo Butel

Број на соби: 1,5
Површина: 50
15 авг. 18:52 , ,

Se izdava kuka vo naselba Radisani

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 јул. 14:01 , ,

Moderna kuka vo Radisani

199 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 јун. 17:01 , ,

Kuka vo naselba Radisani

117 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
25 апр. 19:40 , ,

Kuka i dukan vo Radisani

Број на соби: 6
Површина: 160
21 мар. 00:42 , ,

Se izdava stan vo Radisani

110 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
08 мар. 11:26 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 8
Површина: 200
25 фев. 00:55 , ,

Kuka vo Radisani

Број на соби: 4
Површина: 130

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување radisani | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации