Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 17:49
Linku:
, ,

Fshati Matk

Број на соби: 10

Денес 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
Вчера 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 00:15 , ,

Kuka vo Topaana 98m2 House for sale

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 апр. 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
Површина: 120
20 апр. 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
20 апр. 00:49 , ,

Dvokatna kuka kaj UKIM

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 апр. 15:56 , ,

Kuka od 160m2 vo Gazi Baba

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
16 апр. 18:44
Linku:
, ,

SE PRODAVAAT ZAEDNO 2 KUKJI VO CAIR !!!

87 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 апр. 17:49 , ,

Fshati Matk

Број на соби: 10
06 апр. 15:47 , ,

Kuka vo Cair

200 ЕУР

Број на соби: 10
31 мар. 16:13 , ,

Kuka na frekfentna lokacija vo Cair

Број на соби: 7
Површина: 200
21 мар. 20:17 , ,

Kuka vo Cair

138 800 ЕУР

Број на соби: 8
16 мар. 23:55 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 ЕУР

Број на соби: 5
15 мар. 04:34 , ,

куќа

Број на соби: 3
Површина: 150
09 мар. 15:52 , ,

Kuka vo Gazibaba od 170m2

Број на соби: 5
Површина: 170
28 фев. 08:47 , ,

Prodazba na kuka

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 01:38 , ,

Se prodava kukja na 3 sprata

Број на соби: 8
12 фев. 17:57 , ,

Se prodava kukja na 3 sprata

Број на соби: 8
22 јан. 21:28 , ,

Се продава

1 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 90
21 јан. 21:18 , ,

Kuka do Poliklinka Bit Pazar

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
18 јан. 08:07 , ,

Kuka na Dzon Kenedi

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
08 јан. 10:10 , ,

Shtepi ne GaziBabe

Број на соби: 5
04 јан. 14:27 Агенција за недвижности , ,

UBAVA KUKA 120M2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
02 јан. 23:37 , ,

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
02 јан. 23:37 , ,

Kuka

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
02 јан. 14:58 , ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
01 јан. 22:38 , ,

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
24 дек. 11:37 , ,

Kuka od 90m2 plus dvor vo Cair

100 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
14 дек. 12:52 , ,

Kukja vo Gazi Baba

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации