Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Cair,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Cair | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
09 апр. 04:25 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 апр. 20:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
08 апр. 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
06 апр. 15:47 , ,

Kuka vo Cair

200 ЕУР

Број на соби: 10
31 мар. 22:31
Линк
, ,

Dve kuki komplet zaedno

92 000 ЕУР

Број на соби: 8
31 мар. 16:13 , ,

Kuka na frekfentna lokacija vo Cair

Број на соби: 7
Површина: 200
21 мар. 20:17 , ,

Kuka vo Cair

138 800 ЕУР

Број на соби: 8
16 мар. 23:55 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 ЕУР

Број на соби: 5
02 јан. 14:58 , ,

Shitët shtëpia 120m2 ne Çair,

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
24 дек. 11:37 , ,

Kuka od 90m2 plus dvor vo Cair

100 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
05 дек. 17:50 , ,

Se prodava kukja vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 ноем. 23:01 , ,

PLAC SO KUKA VO CAIR

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 ноем. 15:16 , ,

Kuka vo Cair

Број на соби: 3
24 окт. 12:09 , ,

Se prodava kukja

Број на соби: 2
Површина: 120
26 септ. 09:10 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 ЕУР

Број на соби: 5
15 септ. 19:49 , ,

Shtepi trekateshe prej 340m2

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
13 септ. 11:40 , ,

Se prodava kuka vo Cair

Број на соби: 3,5
25 авг. 16:22 , ,

Kuka vo Cair

1 МКД

Број на соби: 3
27 јул. 18:03 , ,

Cair1

111 МКД

Број на соби: 1
27 јул. 18:03 , ,

Cair

111 МКД

Број на соби: 3
25 јул. 23:34 , ,

Se izdava - Kirija - Ipet shtepi me Qira - Çair

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
19 јул. 23:59 , ,

se prodava kuka

Број на соби: 4
30 јун. 18:01 , ,

Kukja vo Cair na top lokacija

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 160
01 јун. 21:00 , ,

Kuka Dukan od 230m2 vo Cair

Број на соби: 5
Површина: 140
11 мај 15:21 , ,

Nova kuka

Број на соби: 3
Површина: 50
20 апр. 12:18 , ,

Kuka od 170m2 vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 170
13 мар. 18:43 , ,

Кuka vo Cair

155 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
09 мар. 14:34 , ,

Kuka od 310m2 vo Cair

Број на соби: 6
13 фев. 18:12 , ,

Kuka so golem dvor

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 фев. 15:18 , ,

Kuka vo Cair

Број на соби: 6
Површина: 150
02 фев. 19:43 , ,

Nova kuka vo Cair

Број на соби: 3
18 јан. 19:56 , ,

Kuka vo Cair

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Cair | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

cair cair cair Cair cair cair cair CAIR cair Cair

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации