Македонски | Shqip | English |

Stan | Чаир | Живеалишта | Куќи/Вили

02 септ. 16:28 , ,

Namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 јул. 17:44 , ,

Kuka 200m2 so dvor 100m2 do Turska Ambasada

Број на соби: 10
Површина: 200
11 јун. 15:51 , ,

Stan vo Cair

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
23 окт. 10:18 , ,

Ednosoben stan vo Cair

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 окт. 23:15 , ,

Stan vo Cair

59 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 мар. 18:30 , ,

Se izdava kompleten full namesten stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 септ. 19:07 , ,

Stan vo Topansko Pole

32 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јул. 20:23 , ,

STAN OD 120m2 VO CAIR

Број на соби: 7
Површина: 120
10 апр. 13:31 , ,

Kuka vo Topansko Pole itno moze i zamena

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 апр. 21:50 , ,

Kuki vo CAIR

Број на соби: 1
Површина: 100
25 окт. 02:12 , ,

ZGRADA KOMPLET

295 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10
07 фев. 20:35 , ,

Kuka vo Cair

Број на соби: 5
24 јан. 20:17 , ,

STAN VO CAIR

Број на соби: 2
Површина: 70
05 мар. 14:16 , ,

Kuka na odlicna lokacija vo Topansko

55 000 ЕУР

Број на соби: 1

  • stan in category Станови
  • Stan in category Возила
  • stan in category Деловен простор
  • Stanovi in category Станови
  • stan in category Машини и Алати
  • Stan in category Куќи/Вили
  • stan in category Живеалишта
  • Stan in category Бела техника и Апарати за домаќинство
  • stan in category Станови
  • Stan in category Станови

Кон почеток