Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Живеалишта | Куќи/Вили

12 фев. 11:04 , ,

vikendica vo selo Pobozje

35 000 ЕУР

Број на соби: > 10
07 фев. 09:59 , ,

Se izdava kuka vo Cardak

Број на соби: 6
Површина: 120
14 окт. 22:02 , ,

Villa Car Lazar

Број на соби: 2
Површина: 200
05 окт. 21:56 , ,

Kuka dvospratna Mirkovci naem ma podolg peiod

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 200
11 јун. 17:53 , ,

Kuka od 120m2

38 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 120
31 мар. 16:28 , ,

Kuka vo selo Cucer

Број на соби: 4
Површина: 160
09 мар. 17:38 , ,

Kuka vo Radishani

Број на соби: 6
Површина: 190
04 фев. 09:00 , ,

Kuka vo okolinata na Cardak

Број на соби: 4
Површина: 100
25 јан. 10:55 , ,

Vikend kuka vo Bridec

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
17 септ. 20:19 , ,

Kuka od 100m2 so dvor 1560m2 kaj Stenkovec

50 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
17 ноем. 09:53 , ,

Kuka ili menuvam za stan vo Skopje

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
16 окт. 09:53 , ,

OBJEKT VO S POBOZJE

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 окт. 14:51 , ,

Kuka so golemo dvorno mesto i bunar

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
30 апр. 13:01 , ,

Kuka so plac vo Cardak

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 120
10 авг. 19:51 , ,

KUKA I PLAC VO CUCER SANDEVO

28 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
18 јул. 08:57 , ,

Kuka od 1400m2 vo Skopje

Број на соби: 3
Површина: 140
21 ноем. 08:35 , ,

Se izdava stan vo kuka vo Skopje

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
23 септ. 21:31 , ,

KUKA OD 85M2 VO SELO MIRKOVCI ITNO

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 мар. 12:46 , ,

Kuka od 100m2 vo Cucer Sandevo

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток