Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 19:54 , ,

Kuka od 100m2 vo Indzikovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 16:43 , ,

Kuka vo Ekonomija

1 111 МКД

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
13 мај 19:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
13 мај 15:36 , ,

Продавам куќа новоградба во Инџиково

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
13 мај 03:07 , ,

Kuka vo Idrizovo

Број на соби: 4
Површина: 80
12 мај 22:37 , ,

Se izdava kuka od 68m2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
12 мај 17:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
12 мај 16:42 , ,

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
12 мај 16:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 мај 15:06 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
10 мај 20:26 , ,

Plac so kuka I celosna dokumentacija vo Cento

Број на соби: 3
Површина: 90
03 мај 21:30 , ,

Kuka vo naselba Madzari

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 апр. 22:36 , ,

Kuka vo Gazi Baba

Број на соби: 8
Површина: 200
24 апр. 18:56 , ,

Prodavam kukja vo Čento

155 000 ЕУР

Број на соби: 9
19 апр. 11:22 , ,

Kuka vo naselba Madzari

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
09 апр. 15:01 , ,

Prizemna kuka 150m2 so dvor od 658m2 vo Zelezara

149 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
05 апр. 02:53 , ,

Се издава куќа со двор

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
31 мар. 16:14 , ,

Kuka na extra lokacija

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 мар. 19:17 , ,

Kuka vo nas Madzari itno

Број на соби: 4
Површина: 120
22 мар. 18:42 , ,

Kuka od 160m2 vo Cento

Број на соби: 6
Површина: 160
21 мар. 20:31 , ,

Kuka od 100m2 vo Cento

Број на соби: 5
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации