Македонски | Shqip | English |

Гази Баба | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 21:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 14:11 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Вчера 13:59 , ,

Kuka vo Indzikovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
27 фев. 19:37 , ,

Kuka vo Hipodrom

Број на соби: 6
Површина: 200
27 фев. 18:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
26 фев. 16:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
26 фев. 15:42 , ,

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
26 фев. 14:06 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
25 фев. 15:09 , ,

Kuka vo s.Indjikovo

Број на соби: 6
Површина: 120
24 фев. 10:09 , ,

Kuka vo naselba Cento

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 фев. 22:25 , ,

Lokale me qira

Број на соби: 1
Површина: 70
17 фев. 14:00 , ,

Kuka vo Cento

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 фев. 14:55 , ,

Kuka so golem dvor

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 фев. 22:07 , ,

Kuka vo Cento

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 фев. 08:18 , ,

Kuka vo Incikovo

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
06 фев. 22:18 , ,

Kuka vo Madzari

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
03 фев. 12:54 , ,

KUKA VO ZELEZARA

Број на соби: 5
Површина: 150
03 фев. 10:08 , ,

Kuka od 76m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 фев. 13:45 , ,

Kuka od 170m2 vo Trubarevo

Број на соби: 7
Површина: 170
24 јан. 23:36 , ,

Kuka od 84m2

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 јан. 23:07 , ,

Se iznajmuva nova opremena kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
20 јан. 12:55 , ,

Kuka vo n.Cento

Број на соби: 2
Површина: 80
20 јан. 11:27 , ,

Kuka od 130

Број на соби: 6
Површина: 130
14 јан. 21:14 , ,

Kuka vo Skopsko pole

230 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
24 дек. 09:25 , ,

Se izdava kuka so golem dvor

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
17 дек. 08:49 , ,

Kuka vo Gazi Baba

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
15 дек. 17:22 , ,

Sprat od kuka itno cena polovna

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
13 дек. 22:08 , ,

Kuka od 200m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Кон почеток