Македонски | Shqip | English |

BArdovci | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 09:36 , ,

Prodava Kuka karabina/Elitna nas.Bardovci

299 990 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 20:05 , ,

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Вчера 12:54 , ,

Kuķa karabina vo elitna naselba Bardovci

299 990 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
04 ноем. 18:04 , ,

Kukja vo bardovci

530 000 ЕУР

Број на соби: 7
01 окт. 10:52 , ,

Kuka vo Bardovci

Број на соби: 5
25 септ. 12:19 , ,

Luksuzna kuka vo Bardovci

500 000 ЕУР

Број на соби: 5

  • Bardovci in category Куќи/Вили
  • bardovci in category Плацови/Ниви и фарми
  • Bardovci in category Плацови/Ниви и фарми
  • BArdovci in category Куќи/Вили
  • bardovci in category Куќи/Вили
  • Bardovci in category Мебел/Инвентар и Уредување
  • bardovci in category Живеалишта
  • Bardovci in category Градежни материјали
  • bardovci in category Живеалишта
  • bardovci in category Аудио опрема

Кон почеток