Македонски | Shqip | English |

CRNICE | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 17:32 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 6
Денес 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
20 јан. 07:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
16 јан. 06:50 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
06 јан. 14:57 , ,

KUKA OD 120m2 VO CRNICE EKSTRA CENA

130 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
19 дек. 09:04 , ,

Kuka vo Crnice

340 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 ноем. 10:15 , ,

Kuka vo Crnice

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
06 ноем. 19:28 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 170
28 окт. 15:37 , ,

Sprat i potkrovje K Voda Naum Ohridski 20 Crnice

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 160
30 септ. 11:54 , ,

Kuka vo Crnice

180 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
01 септ. 10:15 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA ATRAKTIVNA KUKA VO CRNICE

3 500 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 100
05 јул. 17:49 , ,

Plac so kukja vo Crnice so pogled na gradot

Број на соби: 10
Површина: 180
11 мај 01:23 , ,

Luksuzna kuka vo Crnice

1 200 000 ЕУР

Број на соби: 10
30 мар. 12:00 Агенција за недвижности , ,

Semejna kuka CRNICE 110m2

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
11 мар. 14:54 , ,

Kuka edinecna vo Crnice od 140m2 so plac 306m2

Број на соби: 5
Површина: 150
12 фев. 16:25 , ,

Kuka vo Crnice

Број на соби: 4
Површина: 120
23 јан. 10:17 , ,

Individualna kuka vo Crnice

230 000 ЕУР

Број на соби: 7

  • crnice in category Станови
  • CRNICE in category Куќи/Вили
  • Crnice in category Станови
  • Crnice in category Живеалишта
  • crnice in category Куќи/Вили
  • crnice in category Станови
  • Crnice in category Живеалишта
  • Crnice in category Електроника
  • crnice in category Соби
  • Crnice in category Плацови/Ниви и фарми

Кон почеток