Македонски | Shqip | English |

Centar | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Површина: 140
Денес 18:33 , ,

Kompletno renovirana kuka vo strog centar

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 11:34 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
Вчера 13:58 , ,

296m2 Plac so Kuka vo Przino

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 10:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
20 јан. 19:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
20 јан. 18:07 , ,

Kuka vo Naselba Lisice do Trgovskiot

135 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 8
Површина: 190
20 јан. 13:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Број на соби: 1
Површина: 30
20 јан. 12:27 , ,

Kuka so dvor vo Centar Kapistec

320 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 јан. 10:36 , ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez vo Centar

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
20 јан. 08:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
19 јан. 16:09 , ,

Nova Kuka Cair pozadi LediKom i Lirija 290m2

165 700 ЕУР

Број на соби: 9
13 јан. 20:00 , ,

Se izdava kuka vo Kapishtec

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
31 дек. 13:04 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KAT OD KUKA 80m2 VO TRNODOL

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
24 дек. 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
24 дек. 16:29 , ,

Kukja na 2 sprata vo blizina na Centar

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
05 дек. 17:50 , ,

Se prodava kukja vo Cair

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 дек. 12:58 , ,

SE IZDAVA STAN 85M2 KAJ T.C. NAS. LISICE

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
06 ноем. 19:28 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice - pola-pola

170 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 170
25 окт. 07:07 , ,

Izdavam kuka na ul. Vodnjanska

Број на соби: 4
10 окт. 16:37 , ,

Se izdava kuka od 50m2

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
30 септ. 14:14 , ,

KUKA VO CENTAR NA KRATOVO

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
26 септ. 09:10 , ,

Kuka vo gazi baba pod opstina cair

11 ЕУР

Број на соби: 5
24 септ. 16:49 , ,

Se prodava baraka butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 септ. 13:24 , ,

Kuka vo Lisice

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
23 септ. 11:04 , ,

Nova kuka od 200m2 vo Kisela Voda Teferic

Број на соби: 6
Површина: 200
13 септ. 21:00 , ,

Kuka vo Cair

310 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 септ. 10:46 , ,

SE IZDAVA KUKA VO BUTEL2 NA GLAVNA ULICA

Број на соби: > 10
20 авг. 23:20 , ,

KUKA SO DVOR VO CENTAR

Број на соби: > 10

  • centar in category Станови
  • Centar in category Станови
  • centar in category Станови
  • centar in category Станови
  • Centar in category Живеалишта
  • centar in category Живеалишта
  • centar in category Живеалишта
  • Centar in category Куќи/Вили
  • centar in category Станови
  • CENTAR in category Деловен простор

Кон почеток