Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Hrom,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Hrom | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:40 , ,

Kuka so plac 750m2 vo Hrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
07 фев. 10:45 , ,

Izdavam garsonjera vo Hrom

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
16 ноем. 20:58 , ,

Se prodava samostojna kuka vo Hrom

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 септ. 16:47 , ,

KUKA VO HROM

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јун. 20:34 , ,

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
22 дек. 17:49 , ,

Kuka vo Hrom

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 септ. 19:59 , ,

Kuka od 64m2 vo naselba Hrom so dvor od 75m2

64 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
11 апр. 12:31 , ,

KUKA NA VARDAR VO HROM

480 000 ЕУР

Број на соби: > 10
09 фев. 21:08 , ,

Kuka vo naselba Hrom

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
30 окт. 12:43 , ,

Izdavam namestena garsonjera

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
25 авг. 19:26 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA EXTRA CENA

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
24 јун. 17:53 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA VO HROM -ITNO

73 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
14 јун. 13:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Hrom

Број на соби: 1
Површина: 100
05 јун. 21:20 , ,

KUKA VO HROM

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
23 јан. 16:18 , ,

KUKA NA PREKRASNA LOKACIJA VO HROM

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
17 дек. 19:38 , ,

KUKA NA ODLICNA LOKACIJA ITNO

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
28 ноем. 22:24 , ,

KUKA VO GORCE PETROV-HROM

100 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
17 ноем. 20:58 , ,

Kuka na perfektno mesto vo Hrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
28 авг. 14:03 , ,

Kuka od 114m2 Skopje

130 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Hrom | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

hrom hrom hrom Hrom hrom hrom Hrom hrom hrom Hrom

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации