Македонски | Shqip | English |

Kamin | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 15:50 , ,

Kuka vo Kozle nova gradba opremena

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 јан. 20:50 , ,

KUKA VO BUTEL 1

Број на соби: 9
Површина: 150
13 јан. 21:12 Агенција за недвижности , ,

IZDAVAM EKSKLUZIVEN APARTMAN OD 170m2 NA VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
12 јан. 13:32 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
11 јан. 20:49 , ,

Se prodava preubava kukja vo Pintija na 3 sprata,

250 000 МКД

Број на соби: 10
Површина: 100
02 јан. 17:01 , ,

Kuka 200m2 vo nas Dame Gruev

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
26 дек. 15:49 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 8
30 септ. 14:30 , ,

Kuka so dvor vo naselba Goce Delcev

85 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 апр. 13:58 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 6
16 мар. 20:02 , ,

Se izdava Luksuzna vila moze i za kratko

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 200
16 ноем. 20:58 , ,

Kuka vo Radisani ITNO

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 окт. 14:23 , ,

Kuka od 110m2 vo Sopiste

Број на соби: 6
Површина: 110

  • Kamin in category Куќи/Вили
  • Kamin in category Градежни материјали
  • Kamin in category Дом и семејство
  • Kamin in category Бела техника и Апарати за домаќинство
  • kamin in category Дом и семејство
  • Kamin in category Бела техника и Апарати за домаќинство
  • kamin in category Мебел/Инвентар и Уредување
  • kamin in category Шпорети и Микробранови печки
  • Kamin in category Шпорети и Микробранови печки
  • Kamin in category Бела техника и Апарати за домаќинство

Кон почеток