Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Karpos,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Karpos | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
11 апр. 13:04 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
11 апр. 08:53 , ,

Kuka od 70m2 vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
30 мар. 12:03 , ,

Kuka vo Karpos

295 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 фев. 12:21 , ,

Kuka vo Karpos kaj Katastar

Број на соби: > 10
31 јан. 09:57 , ,

Se prodava kuka kaj Katastar

350 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 јун. 09:54 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 80m2 VO CENTAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
29 јун. 09:38 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 130m2 VO KOZLE

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
24 јун. 16:33 , ,

Prekrasna kuka vo Kozle

215 000 ЕУР

Број на соби: 7
03 јун. 00:56 , ,

Kukja vo Butel 2

Број на соби: 7
Површина: 150
19 мај 16:08 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KAT OD KUKA VO KOZLE 70m2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
30 мар. 13:16 , ,

Nova kompletno namestena kuka vo Karpos

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
16 јан. 21:25 , ,

Kuka vo Karpos

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
09 ноем. 15:47 , ,

Baraka vo Karpos Kozle

170 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Karpos | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • karpos во категорија Станови
  • karpos во категорија Станови
  • karpos во категорија Живеалишта
  • karpos во категорија Станови
  • karpos 4 во категорија Станови
  • karpos 4 во категорија Станови
  • karpos 4 во категорија Станови
  • KARPOSH во категорија Станови
  • karpos 1 во категорија Станови
  • karpos во категорија Станови

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации