Македонски | Shqip | English |

Kuki | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 09:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
13 јан. 10:23 , ,

KUKA VO CAIR

200 ЕУР

Број на соби: 10
02 јан. 23:38 , ,

Prodazba na kuki i imot

Број на соби: 4
Површина: 160
05 дек. 12:09 , ,

DVE KUKI KOMPLET ZAEDNO ITNO

92 000 ЕУР

Број на соби: 8
27 септ. 20:34 , ,

kuka vo radishani

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
06 септ. 14:34 , ,

baraka so dogradba

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
27 јул. 18:03 , ,

Cair1

111 МКД

Број на соби: 1
27 јул. 18:03 , ,

Cair

111 МКД

Број на соби: 3
16 мар. 21:50 , ,

KUKA VO KADINO

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
13 мар. 18:43 , ,

Кuka vo Cair

155 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
09 мар. 13:30 , ,

Dve kuki vo Gorce Petrov

Број на соби: 2,5
Површина: 130
04 мар. 20:16 , ,

Dve kuki

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120

  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • kuki во категорија Машини и Алати
  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • Kuki во категорија Автомобили
  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • Kuki во категорија Куќи/Вили
  • Kuki во категорија Станови
  • Kuki во категорија Куќи/Вили

Кон почеток