Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Prodavam,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Prodavam | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 08:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
Вчера 23:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 14:00 , ,

Kuka vo Nerezi

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 18:43 , ,

Prodavam kuka vo butel 2

180 000 ЕУР

Број на соби: 9
14 апр. 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
14 апр. 14:35 , ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
14 апр. 12:43 , ,

Kuka so dvor vo Saraj

Број на соби: 4
11 апр. 02:04 , ,

Prodavam plac so stara kuka na Vodno

1 ЕУР

Број на соби: 2
09 апр. 22:50 , ,

Prodavam kukja vo Skopje vo blizina na Sistina

Број на соби: 4
Површина: 140
09 апр. 19:59 , ,

Baraka vo Butel 1

175 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
31 мар. 16:14 , ,

Kuka na extra lokacija

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
30 мар. 12:03 , ,

Kuka vo Karpos

295 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 мар. 18:46 , ,

Kuka vo naselba Vlae

1 ЕУР

Број на соби: 8
26 мар. 13:00 , ,

Nova kuka 100m2 vo Kisela Vodac Itno

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
17 мар. 16:23 , ,

Kuka vo Zdanec

Број на соби: 2
Површина: 40
11 мар. 14:08 , ,

Prodavam kuka vo s.Brodec -

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
11 мар. 12:41 , ,

Kuka vo Cento od 103m2 so dvor 400m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
09 мар. 22:17 , ,

Kuka vo Novo Maalo

60 000 ЕУР

Број на соби: 1
09 мар. 11:37 , ,

Dvokatna kuka vo Butel 2 od 275m2

Број на соби: 8
28 фев. 08:47 , ,

Prodazba na kuka

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 19:46 , ,

Prodavam kuka

47 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Prodavam | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации