Македонски | Shqip | English |

SONJE | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 02:12 , ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
20 јан. 16:35 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
07 јан. 14:00 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Gorno Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
05 окт. 13:52 , ,

Plac so karabina kukja tvrda gradba vo Gorno Sonje

39 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2
Површина: 150
20 јул. 18:33 , ,

Se prodava Kukja so dvor vo Gorno Sonje

24 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 јун. 13:16 , ,

Kuka vo gradba vo Gorno Sonje

129 999 ЕУР

Број на соби: 6
10 фев. 13:54 , ,

Kuka vo selo Dolno Sonje

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
10 дек. 12:23 , ,

Kuka vo Gorno Sonje

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 ноем. 17:17 , ,

Kuka vo Sonje

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 ноем. 15:24 , ,

Great house for rent

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
23 окт. 14:48 , ,

Kuka vo gorno Sonje

24 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
24 јул. 19:57 , ,

Kukja vo s. Gorno Sonje

23 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
16 јул. 18:28 , ,

Kuka od 100m2 vo s Gorno Sonje

9 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
05 окт. 01:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
01 мар. 21:00 , ,

Vikendicka vo D Sonje povolno

Број на соби: 4
Површина: 120
28 јан. 11:05 , ,

Stara kuka vo Sonje

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 дек. 10:43 , ,

Kuka vo Sonje so plac 1000m2 na glavna ulica

Број на соби: 5
Површина: 120
16 ноем. 12:46 , ,

Vikendicka vo Dolno Sonje

Број на соби: 4
Површина: 120
14 окт. 22:06 , ,

Kuka od 140m2 vo Gorno Sonje

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 140
19 јул. 11:23 , ,

Kuka od 50m2 vo Skopje

9 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 50
10 мај 17:52 , ,

Kuka vo Dolno Sonje

Број на соби: 5
Површина: 100
09 септ. 19:03 , ,

Kuka vo Gorno Sonje

158 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
10 авг. 12:38 , ,

Kuka od 102m2 vo Gorno Sonje

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 мај 00:04 , ,

Kuka so dvor vo Dolno Sonje

45 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 140
02 фев. 17:21 Агенција за недвижности , ,

KUKA 150m2 VO SONJE

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150

  • SONJE in category Куќи/Вили
  • Sonje in category Плацови/Ниви и фарми
  • Sonje in category Живеалишта
  • Sonje in category Телевизори и Проектори
  • sonje in category Станови
  • Sonje in category Куќи/Вили
  • sonje in category Машини и Алати
  • Sonje in category Автомобили
  • Sonje in category Викендици
  • sonje in category Друго

Кон почеток