Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Sopiste , по категорија Куќи/Вили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Sopiste | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 12:15
Link:
, ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

280 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10

Вчера 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
24 фев. 12:15 , ,

Luksuzna kuka vo Sopiste od 374m2

280 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10
20 јан. 16:35 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 авг. 22:03 , ,

Odlicna kuka vo Sopiste

1 111 111 МКД

Број на соби: 6
10 јун. 07:10 , ,

Se iznajmuva ubava kuka

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
19 мај 08:44 , ,

Kuka od 120m2 vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 120
07 мар. 17:06 , ,

Kuka vo Sopiste od 200m2

Број на соби: > 10
Површина: 200
05 окт. 14:23 , ,

Kuka od 110m2 vo Sopiste

Број на соби: 6
Површина: 110
20 јул. 11:38 , ,

Kuka od 150m2 vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 150
14 јун. 09:46 , ,

Kuka za rabotnici Sopiste

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
13 јун. 15:37 , ,

Se iznajmuva kuka vo Sopiste

Број на соби: 3
Површина: 90
04 јун. 08:46 , ,

Nova kuka vo vikend naselba Dobri Dol, Sopiste

92 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
28 фев. 20:13 , ,

Atraktivna kuka vo Sopiste

Број на соби: 9
03 фев. 14:17 , ,

Nova kuka vo Sopiste

Број на соби: 4
Површина: 110
30 дек. 16:40 , ,

Odlicna kuka vo Sopiste

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 дек. 15:53 , ,

Plac vo Sopiste

Број на соби: 1
13 ноем. 22:57 , ,

Kuka vo Sopishte

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 окт. 01:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Sopiste

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
12 јун. 10:28 , ,

Kuka vo Sopiste

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 190
07 јун. 18:20 , ,

Vila vo Sopiste

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
05 јун. 08:49 , ,

Kuka vo Sopiste itno

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
10 апр. 15:19 , ,

Se izdava kuka vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
12 мар. 14:33 , ,

Izdavam kuka od 70m2 vo Sopiste

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
14 окт. 08:42 , ,

Kuka 190m2 vo Sopiste

140 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
Површина: 190
24 септ. 15:49 , ,

Kuka vo Sopiste

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Sopiste | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток