Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 00:28 , ,

Kuka od 210m2 i dvor od 300m2 vo Butel 2

169 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 22:01 , ,

Ekstra baraka so dogradba po povolna cena

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 20:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
Вчера 15:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 01:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
28 јул. 19:44 , ,

SUPER EFTINO

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
28 јул. 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
28 јул. 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 10
28 јул. 12:06 , ,

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
24 јул. 16:06 , ,

Se izdava stan od 140m2 vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
23 јул. 15:46 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Kozle

255 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
15 јул. 16:06 , ,

Kuka vo Zlokukani

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
05 јул. 03:50 , ,

Se izdava prodava Kuka kaj Katastar

1 ЕУР

Број на соби: > 10
02 јул. 15:42 , ,

Kuka na Vodno pozadi Tinex i ambasadata na Polska

305 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
27 јун. 09:11 , ,

Crnice se Izdava Stan 47m2

170 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 јун. 12:52 , ,

Se izdava renoviran kompletno opremen stan

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 јун. 11:16 , ,

Se prodavakuka vo Karpos kaj Katastar

350 000 ЕУР

Број на соби: > 10
15 јун. 08:46 , ,

Kuka od 170m2 vo Crnice

150 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 10
Површина: 170
14 јун. 14:58 Агенција за недвижности , ,

Prazen stan vo Centar pogoden za kancelarii

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
31 мај 23:29 , ,

Sprat od kuka vo Kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
31 мај 10:23 , ,

Se iznajmuva luksuzen kat od kuka vo Kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 мај 08:23 , ,

Se izdava stan blizu drzavna bolnica

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
24 мај 12:22 , ,

Baram zvucno izoliran stan, ili samostojna kuca

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
27 апр. 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 ЕУР

Број на соби: 3
27 апр. 03:36 , ,

Sprat od kukja vo kozle

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 апр. 20:37 , ,

Kuka vo nas.Kisela Jabuka

Број на соби: 6
Површина: 150
21 апр. 21:58 , ,

Se izdava stan vo kuka so poseben vlez

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
21 апр. 20:32 , ,

Kuka od 235m2 vo Gorno Sonje

165 000 ЕУР

Број на соби: 6

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации