Македонски | Shqip | English |

Vodno | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили


Вчера 13:58 , ,

296m2 Plac so Kuka vo Przino

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 12:33 Агенција за недвижности , ,

VODNO KAT OD KUKA

140 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 7
Површина: 110
20 јан. 18:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 јан. 17:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 јан. 11:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 10
20 јан. 10:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
17 јан. 12:20
Link:
, ,

Se prodava kuka na vodno

Број на соби: 10
Површина: 110
13 јан. 21:12 Агенција за недвижности , ,

IZDAVAM EKSKLUZIVEN APARTMAN OD 170m2 NA VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 170
13 јан. 19:40 Агенција за недвижности , ,

PREKRASNA KUKA NA VODNO SO 600m2 DVOR

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
08 јан. 21:08 , ,

Kuka za kancelarii

Број на соби: 4
03 јан. 13:29 , ,

Kuka so dvorno mesto naselba Vodno

Број на соби: 8
Површина: 120
01 јан. 17:58 , ,

Plac na vodno

1 ЕУР

Број на соби: 3
27 дек. 20:40 , ,

Kuka - dolno vodno

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 ноем. 19:20 , ,

Luksuzna semejna kuka na Vodno 280m2 so dvor 637m2

420 000 ЕУР

Број на соби: 8
26 ноем. 15:10 , ,

Kuka na Vodno

190 000 ЕУР

Број на соби: 9
13 ноем. 11:35 , ,

Stara kuka 44m2 so 103m2 dvor na Vodno

70 000 ЕУР

Број на соби: 2

  • vodno in category Станови
  • vodno in category Станови
  • Vodno in category Станови
  • vodno in category Живеалишта
  • vodno in category Куќи/Вили
  • Vodno in category Куќи/Вили
  • vodno in category Куќи/Вили
  • vodno in category Плацови/Ниви и фарми
  • vodno in category Куќи/Вили
  • Vodno in category Станови

Кон почеток