Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Volkovo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Volkovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
11 апр. 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
18 фев. 10:21 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 7
15 фев. 08:57 , ,

A HOUSE FOR SALE IN VOLKOVO

280 000 ЕУР

Број на соби: 7
06 ноем. 09:54 , ,

KUKA VO VOLKOVO KOMPLET SO MEBEL RENOVIRANA

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
10 авг. 10:09 , ,

KUKA VO VOLKOVO RENOVIRANA KOMPLET

68 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
16 јул. 15:45 , ,

Kuka vo Volkovo

38 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
13 мај 23:06 , ,

Iznajmuvam kuka 500m2

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
12 мај 23:23 , ,

KUKA VO VOLKOVO KAJ SKORPION

78 990 ЕУР

Број на соби: 8
05 дек. 14:54 , ,

Kuka vo Volkovo

68 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
11 окт. 23:07 , ,

KUKA SO DVORNO MESTO

47 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
19 септ. 18:32 , ,

Kuka vo Volkovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 17:32 , ,

Kuka vo Volkovo

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
25 мар. 13:37 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 6
Површина: 100
17 мар. 14:18 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 4
Површина: 140
02 фев. 20:36 , ,

Kuka od 250m2

Број на соби: 6
23 јан. 11:35 , ,

Nova kuka vo Volkovo na pocetokot patot za Orman

49 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
03 јан. 16:11 , ,

Kuka vo volkovo kisela jabuka

Број на соби: 3
Површина: 100
09 дек. 16:33 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 7
Површина: 120
07 окт. 18:44 , ,

Kuka od 120m2 vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 120
04 окт. 19:50 , ,

Kuka od 120m2

Број на соби: 4
Површина: 120
27 авг. 17:24 , ,

KUKA VO VOLKOVO

50 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Volkovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • volkovo во категорија Куќи/Вили
  • volkovo во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Volkovo во категорија Куќи/Вили
  • Volkovo во категорија Куќи/Вили
  • volkovo во категорија Куќи/Вили
  • volkovo во категорија Живеалишта
  • Volkovo во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Volkovo во категорија Живеалишта
  • volkovo во категорија Мобилни телефони
  • volkovo во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации