Македонски | Shqip | English |

kisela voda | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 00:13 , ,

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 17:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
20 јан. 15:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
07 јан. 17:30 , ,

Se prodava kukja vo naselba Kisela Voda

47 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 дек. 13:04 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KAT OD KUKA 80m2 VO TRNODOL

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
27 дек. 13:40 , ,

se izdava namesten stan vo kisela voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
24 дек. 22:30 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
14 ноем. 18:23 , ,

Kuka vo naselba Usje

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 ноем. 14:15 , ,

IITNO Kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 6
Површина: 140
01 ноем. 19:58 , ,

Se izdava kuka vo kisela voda

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
14 окт. 10:59 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kuka 120m2 Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
12 окт. 13:36 , ,

Kukja vo Kisela Voda/Pripor- Куќа во Кисела Вода

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
09 окт. 14:49 , ,

Kuka vo Kisela Voda

87 000 ЕУР

Број на соби: 7
25 септ. 09:16 , ,

Se izdava dvosoben kompletno opremen Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
23 септ. 11:04 , ,

Nova kuka od 200m2 vo Kisela Voda Teferic

Број на соби: 6
Површина: 200
16 септ. 00:15 , ,

Kuka vo Kisela Voda

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
06 септ. 19:57 , ,

Kukja vo Kisela Voda

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јун. 09:54 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 80m2 VO CENTAR

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
29 јун. 09:46 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 200m2 VO TAFTALIDZE

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
29 јун. 09:38 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KUKA OD 130m2 VO KOZLE

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
25 јун. 12:24 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kukja vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 јун. 02:03 , ,

Kuka vo Kisela Voda

320 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 јун. 14:45 , ,

Iznajmuvam namestena kukja

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
26 мај 14:25 , ,

Se izdava kuka vo Kisela Voda

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мај 16:08 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA KAT OD KUKA VO KOZLE 70m2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
04 мај 16:16 , ,

Stara kuka

Број на соби: 3


Кон почеток