Македонски | Shqip | English |

taftalidze | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 11:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
Вчера 15:43 , ,

ATRAKTIVEN PLAC VO TAFTALIDZE 2

220 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 12:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
23 дек. 11:51 , ,

Baraka 100m2 so dvor Taftalidze 1 Stan 60m2 Pozadi Vlada

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
26 ноем. 04:29 , ,

KUKA OD 179m2 VO TAFTALIDZE 2

Број на соби: 4
Површина: 170
21 окт. 21:18 , ,

Se izdava kuka za deloven prostor Taftalidze 1

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 140
17 септ. 14:46 , ,

Del od kuka vo Taftalidze

190 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
17 септ. 14:30 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kuka vo Taftalidze 1

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
13 септ. 12:28 , ,

SE IZDAVA KUKA GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1


Кон почеток