Македонски | Shqip | English |

Зелениково | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 22:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 00:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
27 јул. 13:58 , ,

Kuka vo Oresani

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 апр. 22:59 , ,

Kuka vo Zelenikovo

22 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
17 јун. 22:23 , ,

Kuka vo Oresani

Број на соби: 3
08 мај 23:36 , ,

Kuka od 100m2 vo Zelenikovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
13 мар. 22:53 , ,

Kuka vo Zletovo

Број на соби: 5
21 дек. 19:08 , ,

Kuka vo Zelenikovo

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 окт. 18:06 , ,

Kuka so plac s Oresani mesto Kladenec

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
02 септ. 20:34 , ,

Vikendica vo Oresani

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
27 фев. 12:20 , ,

Kuka 400m2 Zelenikovo Pakosevo

65 000 ЕУР

Број на соби: 7
15 јан. 17:44 , ,

Kuka od 140m2 vo Oresani

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
05 апр. 18:23 , ,

Vila od 140m2 vo Oresani

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
Кон почеток