Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 јан. 18:32
Линк
,

Kuka vo selo Dragoevo Stipsko

69 000 ЕУР

Број на соби: 3,5

22 јан. 17:09 ,

Kuka vo blizina na Tus

Број на соби: 7
20 јан. 18:32 ,

Kuka vo selo Dragoevo Stipsko

69 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 јан. 13:44 ,

Kuka na Kosovska so 600m2 dvorno mesto

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
25 дек. 09:15 ,

Kuka 100m2 vo Stip moze i zamena za stan

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
23 дек. 10:49 ,

Kuka od 110m2 POVOLNO

Број на соби: 3
Површина: 110
16 дек. 11:28 Агенција за недвижности ,

Stan vo centarot na Stip devolen

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
30 ноем. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
29 ноем. 23:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Број на соби: 10
29 ноем. 18:50 ,

Kuka so markica za gradba od 200m2

Број на соби: 5
Површина: 110
29 ноем. 13:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Број на соби: 3
28 ноем. 21:56 ,

Plac so kuka na dolna Zeleznicka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 ноем. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
28 ноем. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 ноем. 20:56 ,

Kuka od 140m2 vo Stip itno

34 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
08 ноем. 19:25 ,

Semejna kuka vo Stip

Број на соби: 9
04 ноем. 21:27 ,

Namestena kuka vo Stip

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 ноем. 01:19 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3,5
Површина: 60
16 окт. 18:22 ,

Semejna kuka vo Stip

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 окт. 21:01 ,

Се продава Кука-Вила

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
05 септ. 15:57 ,

Prodavamkuka vo Stip na dva kata

Број на соби: 10
23 авг. 09:24 ,

Se iznajmuva stamben prostor

Број на соби: 3
Површина: 90
14 авг. 21:35 ,

Se izdava kuka vo Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 180
13 авг. 13:47 ,

Se izdava kuka vo Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
12 авг. 13:17 ,

Samostojna stara kuka

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 авг. 13:14 ,

Vila Azra 2075m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 јул. 19:57 ,

Kuka vo blizina na Angels kafe vo Stip

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
15 јул. 16:10 ,

Stan od 80m2 vo Centar na Stip

700 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
09 јул. 00:10 ,

Se izdava kuka vo centarot na Stip

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
15 јун. 12:13 ,

Sprat od kuka so golem dvor vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 190
30 мај 20:31 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
27 мај 12:06 ,

Se izdava kuka vo Stip

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 мај 15:34 ,

Sprat od kuka se prodava

Број на соби: 3
Површина: 170
16 мај 14:05 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 3
15 мај 16:42 ,

Stanbeno deloven prostor

105 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации