Македонски | Shqip | English |

Штип | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 19:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 22:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
02 јул. 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
02 јул. 19:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
02 јул. 14:32 ,

Kuka vo blizina na Angels kafe vo Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
01 јул. 21:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
01 јул. 20:24 , ,

kuka

11 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
30 јун. 14:49 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
25 јун. 03:01 ,

Izdavam stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 јун. 22:50 ,

Se izdava stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 јун. 18:34 ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3,5
22 јун. 09:10 ,

Kuka od 160m2 vo Stip

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
11 јун. 22:41 ,

Se prodava kuka na dobra lokacija

70 000 ЕУР

Број на соби: 8
11 јун. 17:42 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
30 мај 14:39 ,

Sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 90
27 мај 20:02 ,

Kuka na dobra i mirna lokacija

70 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 мај 17:26 ,

KUKA + DUKAN vo centarot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
28 апр. 22:41 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
28 апр. 20:00 ,

Kukja vo centarot na grad Shtip

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 апр. 21:37 ,

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Број на соби: 6
27 апр. 17:38 ,

Kukja/ zamenuva za stan so doplata

Број на соби: 8
Површина: 150
26 апр. 20:47 ,

Kuka od 60m2 vo Stip

21 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
25 апр. 12:14 ,

Kuka od 140m2 vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
22 апр. 20:23 ,

Kuka od 165m2 vo Stip

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
21 апр. 09:49 ,

Kuka vo centar

350 ЕУР

Број на соби: 8
14 апр. 04:05 ,

Golema kuka

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
21 мар. 20:47 ,

Kuka od 160m2 vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 160
18 фев. 20:17 ,

Kuka vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 20:41 ,

Kuka vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 17:42 ,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150
10 фев. 17:27 ,

Kuka vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 фев. 17:20 ,

Renoviran sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
06 фев. 14:01 ,

Kuka na odlicna lokacija vo Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јан. 18:52 ,

Se izdava stan vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Кон почеток