Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Штип , 33

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Се издава,по категорија Куќи/Вили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Се издава | Сите | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 дек. 11:28 Агенција за недвижности ,

Stan vo centarot na Stip devolen

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
14 авг. 21:35 ,

Se izdava kuka vo Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 180
22 јан. 11:30 Агенција за недвижности ,

Se iznajmuva stan sprat od kuka 60m2 namesten

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 јан. 10:11 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
23 ноем. 09:51 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
01 јул. 11:16 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
14 мај 22:35 ,

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3
13 ноем. 15:00 ,

Sprat od kuka vo Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 септ. 13:13 ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

2 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 авг. 16:26 ,

Se izdava sprat za univerz kadar ili 1 ili 2 stud

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
21 јун. 21:04 ,

Kuka vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
01 јан. 14:58 ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

2 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
14 мај 21:14 ,

Se izdava spart od kuka vo Stip

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
17 септ. 16:29 ,

Kuka vo blizina na marketot Tus

Број на соби: 4
Површина: 70
14 авг. 18:22 ,

Se izdava sprat od za studenti vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
09 јул. 20:59 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

7 000 МКД

Број на соби: 2
Површина: 50
19 апр. 10:16 ,

Se izdava kuka od 120m2 vo Stip

Број на соби: 6
Површина: 120
13 јан. 00:44 ,

IZDVOEN SPRAT OD KUKA ZA 3 STUDENTKI

Број на соби: 3
Површина: 70
18 ноем. 21:27 ,

Se izdava sprat od kuka od 80m2 vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 80
16 септ. 09:49 ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA ZA 4 STUDENTKI

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 септ. 16:54 ,

SE IZDAVA CELOSNO OPREMEN SPRAT OD KUKA VO STIP

Број на соби: 2,5
Површина: 100
31 авг. 20:16 ,

Se izdava sprat od kuka za studenti ili familija

2 700 МКД / месечно

Број на соби: 3
30 авг. 15:26 ,

Se izdava sprat od kuka 80m2 za studenti vo Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
15 авг. 10:13 ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA STIP

Број на соби: 2
12 авг. 11:37 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 80
11 авг. 21:12 ,

Kuka od 450m2 vo Centarot na Stip

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Се издава | Сите | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации