Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka,по категорија Куќи/Вили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka | Сите | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 20:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
18 окт. 14:48 ,

Vednas vseliva kuka vo centarot

Број на соби: 3
17 окт. 22:55 ,

Plac so kuka na dolna Zeleznicka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 окт. 18:22 ,

Semejna kuka vo Stip

125 000 ЕУР

Број на соби: 8
05 септ. 15:57 ,

Prodavamkuka vo Stip na dva kata

Број на соби: 10
14 авг. 21:35 ,

Se izdava kuka vo Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 180
13 авг. 13:47 ,

Se izdava kuka vo Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
12 авг. 13:17 ,

Samostojna stara kuka

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 авг. 13:14 ,

Vila Azra 2075m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 јул. 19:57 ,

Kuka vo blizina na Angels kafe vo Stip

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
09 јул. 00:10 ,

Se izdava kuka vo centarot na Stip

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
15 јун. 12:13 ,

Sprat od kuka so golem dvor vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 190
30 мај 20:31 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
27 мај 12:06 ,

Se izdava kuka vo Stip

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
17 мај 15:34 ,

Sprat od kuka se prodava

Број на соби: 3
Површина: 170
16 мај 14:05 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 3
04 мај 23:43 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
02 мај 15:33 ,

Kuka

33 333 ЕУР

Број на соби: 2
28 апр. 20:49 ,

Kuka od 120m2 vo centar na Stip

59 800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
11 апр. 12:56 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Број на соби: 5
Површина: 120
09 апр. 15:45 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

35 000 ЕУР

Број на соби: 9
05 апр. 02:53 ,

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

Број на соби: 2,5
12 мар. 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
22 фев. 23:35 ,

Prodava kuka

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
12 фев. 09:23 ,

Kuka vo centar na Stip

330 ЕУР

Број на соби: 8
11 фев. 09:49 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Број на соби: 5
Површина: 120
21 јан. 22:27 ,

Kuka od 140m2 vo Stip ITNO !

36 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
19 јан. 06:19 ,

Kuka na top lokacija pod Gradska Bolnica Stip

52 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka | Сите | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Kuka во категорија Автоделови и Опрема
  • kuka во категорија Резервни делови
  • Kuka во категорија Куќи/Вили
  • kuka во категорија Автомобили | Renault | Scenic
  • Kuka vo cento во категорија All Category
  • kuka cento во категорија Живеалишта
  • kuka pod kirija во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Kuka во категорија Автомобили | Škoda | Fabia
  • kuka во категорија Автомобили | Citroën | C4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации