Македонски | Shqip | English |

Kuka | Штип | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 20:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
23 јан. 21:57 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јан. 10:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
23 јан. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 јан. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 јан. 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
22 јан. 11:30 Агенција за недвижности ,

Se iznajmuva stan sprat od kuka 60m2 namesten

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
21 јан. 22:27 ,

Kuka od 140m2 vo Stip ITNO !

36 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
21 јан. 09:47 ,

Kuka vo centar na Stip

90 000 ЕУР

Број на соби: 8
20 јан. 10:11 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
19 јан. 06:19 ,

Kuka na top lokacija pod Gradska Bolnica Stip

52 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
23 ноем. 09:51 Агенција за недвижности ,

Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
22 ноем. 19:04 ,

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 90
25 окт. 20:36 ,

Se prodava stara kuka

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
22 окт. 11:37 ,

Kuka so pomosni objekti

Број на соби: 3
02 окт. 16:45 ,

Kuka od 300m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 9
26 септ. 22:59 ,

Kuka - Avtobuska Stanica Stip

Број на соби: 4
19 септ. 15:22 ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3
Површина: 70
07 септ. 15:47 ,

Se izdava sprat od kuka namesten renoviran od 73m2

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 авг. 17:42 ,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150
21 авг. 00:18 ,

Kukjia za prodavenje

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
20 авг. 23:16 ,

Kuka od 90m2 vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 90
05 авг. 15:42 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 1
04 авг. 15:59 ,

Stara kuka vo najstrog centar

100 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
31 јул. 19:53 ,

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

Број на соби: 2,5
25 јул. 12:45 ,

Prodavam

Број на соби: 3
Површина: 90
23 јул. 12:53 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
17 јул. 14:52 ,

Kuka vo blizina na Angels kafe vo Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
14 јул. 21:02 ,

KUKA VO PREBEK

Број на соби: 10
01 јул. 20:24 , ,

kuka

11 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
30 јун. 14:49 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
23 јун. 18:34 ,

Se prodava kuka

Број на соби: 3,5
22 јун. 09:10 ,

Kuka od 160m2 vo Stip

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
11 јун. 17:42 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70

Слични пребарувања

kuka kuka kuka Kuka kuka Kuka kuka Kuka Kuka Kuka

Кон почеток