Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Штип

Штип , 81

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор centar,по категорија Куќи/Вили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: centar | Сите | Куќи/Вили | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мар. 22:59 ,

Kuka vo Centar na Stip

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
23 авг. 09:24 ,

Se iznajmuva stamben prostor

Број на соби: 3
Површина: 90
13 авг. 13:47 ,

Se izdava kuka vo Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
15 јул. 16:10 ,

Stan od 80m2 vo Centar na Stip

700 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
09 јул. 00:10 ,

Se izdava kuka vo centarot na Stip

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
28 апр. 20:49 ,

Kuka od 120m2 vo centar na Stip

59 800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
12 апр. 12:46 Агенција за недвижности ,

Kuka vo centar na Stip

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
12 мар. 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
25 окт. 20:36 ,

Se prodava stara kuka

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
05 авг. 15:42 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 1
04 авг. 15:59 ,

Stara kuka vo najstrog centar

100 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
13 јан. 19:37 ,

Kuka vo centarot na Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 ноем. 22:53 ,

Se iznajmuva kuka vo centar

Број на соби: 3
Површина: 70
20 ноем. 22:33 ,

Se iznajmuva kuka vo Centar Isar

Број на соби: 3
Површина: 70
15 авг. 15:40 ,

Kuka vo Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 авг. 17:51 ,

Se izdava kuka vo Stip

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
27 мај 01:04 ,

Kuka vo strog centar na gradot

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
02 мај 23:55 Агенција за недвижности ,

KUKA VO CENTAR

29 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
30 апр. 23:59 ,

Se izdava

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
03 апр. 17:46 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 2
28 фев. 17:49 ,

Kuka vo strogiot centar na Stip ITNO

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 фев. 13:39 ,

Kuka vo Stip

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 дек. 09:16 ,

Kuka vo Centar

87 000 ЕУР

Број на соби: 8
31 мај 17:09 ,

Se izdava stan vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
22 мај 16:57 ,

Stanbeno deloven objekt vo Stip

Број на соби: > 10
17 мај 00:58 ,

Kuka vo centar Stip

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 апр. 12:54 ,

Kuka vo Centar so centralno parno

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
23 јан. 17:39 ,

Kuka vo Centar na gradot

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 септ. 16:41 ,

Kuka od 150m2 vo Centar

Број на соби: 8
Површина: 150
22 септ. 18:27 ,

Kuka edna min do centar na gradot ITNO

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 180
14 авг. 01:05 ,

Vila mag ekskluziv smestuvanje na studenti

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување centar | Сите | Куќи/Вили | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

centar Centar CENTAR Centar centar centar centar centar Centar Centar

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации