Македонски | Shqip | English |

Штип | Живеалишта | Куќи/Вили

15 фев. 17:42
Линк
,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150

Вчера 22:11 ,

Kuka od 60m2 vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 21:55 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 10:51 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
27 фев. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
26 фев. 20:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
24 фев. 23:51 ,

Kuka od 120m2

20 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
18 фев. 20:17 ,

Kuka vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 фев. 20:41
Линк
,

Kuka vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 17:42 ,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150
10 фев. 17:27 ,

Kuka vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 фев. 17:20 ,

Renoviran sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
06 фев. 14:01 ,

Kuka na odlicna lokacija vo Stip

75 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 јан. 18:52 ,

Se izdava stan vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 јан. 09:09 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 200
22 јан. 13:23 ,

Deloven prostor vo Stip

Број на соби: 1
13 јан. 19:37 ,

Kuka vo centarot na Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 13:58 ,

Kuka na odlicna lokacija vo Stip

Број на соби: 5
24 дек. 11:37 ,

Kuka vo Stip

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 дек. 18:46 ,

Sprat od kuka vo Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 160
11 дек. 23:59 ,

Kuka vo centar

350 ЕУР

Број на соби: 8
11 дек. 23:45 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
Површина: 120
20 ноем. 22:53 ,

Se iznajmuva kuka vo centar

Број на соби: 3
Површина: 70
20 ноем. 22:33 ,

Se iznajmuva kuka vo Centar Isar

Број на соби: 3
Површина: 70
01 ноем. 15:23 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

Број на соби: 2,5
Површина: 200
30 окт. 23:14 ,

Vikend kuka so ovostarnik

Број на соби: 3
29 окт. 14:05 ,

Semejna kuka

Број на соби: 6
Површина: 180
21 окт. 11:31 ,

Kuka od 300m2 vo Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 9
15 окт. 20:34 ,

Nova kuka vo Karorman

25 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 окт. 11:49 ,

Nova kuka vo Karaorman

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 окт. 08:40 ,

Kuka vo Novo Selo

Број на соби: 3,5
Површина: 50
19 септ. 11:39 ,

Kuka vo Stip

1 ЕУР

Број на соби: 8
18 септ. 18:59 ,

Stara kuka od 156m2 vo Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 10
30 авг. 21:39 ,

Kuka od 90m2

Број на соби: 3
Површина: 90
26 авг. 15:18 ,

Kuka vo centarot na gradot

Број на соби: 8
Површина: 200
15 авг. 15:40 ,

Kuka vo Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Кон почеток