Македонски | Shqip | English |

Струга | Живеалишта | Куќи/Вили

11 јул. 17:14
Линк
,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150

Вчера 01:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
11 јул. 17:14
Линк
,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
24 јун. 12:00 ,

Vila Ignacija

2 200 МКД / дневно

Број на соби: 4
21 мај 09:07 ,

Kuka vo Radozda

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
27 фев. 13:26 ,

Kuka od 120m2 vo Struga

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
12 септ. 19:54 ,

Kuka vo s. Mislesevo Struga

Број на соби: > 10
04 септ. 13:29 ,

Vikendica vo s. Visni - Struga

Број на соби: 3
Површина: 100
12 јул. 14:56 ,

Shtepi 2 kate

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 јул. 00:42 ,

Se izdavaat sobi za turisti

Број на соби: 8
Површина: 100
27 јун. 17:33 ,

Apartmani vo Struga

800 МКД

Број на соби: 1
29 мај 11:45 ,

Kuka vo centarot na Struga

Број на соби: 3
Површина: 180
03 мај 10:53 ,

Kuka vo s Radozda Struga

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
18 фев. 15:27 ,

Kuka od 142m2 vo Centar Struga

96 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 дек. 17:42 ,

KUKA VO RADOZDA

Број на соби: 4
Површина: 200
13 окт. 09:31 ,

Kuka na misleseski pat

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 септ. 23:33 ,

Prikolka vo Avtokamp AS

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток