Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 02:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Elen Kamen itno

110 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 5
Површина: 110
02 дек. 16:08 Куќи/Вили , Струга

Se izdava pod kirija

Број на соби: 1
13 ноем. 10:54 Куќи/Вили , Струга

Се продава куќа

80 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 120
22 окт. 23:26 Куќи/Вили , Струга

Kuka na Elen Kamen

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
22 окт. 10:05 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 142m2 vo Centar Struga

110 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 септ. 13:40 Куќи/Вили , Струга

Kuca vo Labunista Struga

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 авг. 11:58 Куќи/Вили , Струга

Kuka do Crn Drim

Број на соби: 4
20 авг. 01:01 Куќи/Вили , Струга

Villa ne Belica e Sipër

Број на соби: 4
14 јул. 14:32 Куќи/Вили , Струга

Agape Vila Elen Kamen

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
06 јул. 13:09 Куќи/Вили , Струга

Аpartman vo Еurotel

Број на соби: 1
21 јун. 16:36 Куќи/Вили , Струга

Kuća na Elen Kamen

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 јун. 00:15 Куќи/Вили , Струга

Shitet Shtepi - Se Prodava Kukja

Број на соби: 3
Површина: 100
13 јун. 13:50 Куќи/Вили , Струга

shtepi

Број на соби: 6
02 јун. 14:24 Куќи/Вили , Струга

Apartman i sobi

Број на соби: 3
Површина: 60
22 апр. 22:19 Куќи/Вили , Струга

Se izdava kuka vo Vevcani

500 МКД / дневно

Број на соби: 6
12 апр. 16:14 Куќи/Вили , Струга

Shitet shtepi ne Struge

164 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
02 мар. 01:18 Куќи/Вили , Струга

Nova kuka Ezerski Lozja

3 ЕУР

Број на соби: 6
27 јан. 22:58 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo centar na Struga

Број на соби: 5
Површина: 150
31 дек. 13:07 Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Strugë

Број на соби: 6
25 дек. 12:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Dy shtepi

Број на соби: 6
Површина: 200
25 дек. 10:52 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga Mislesevski pat od 372m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 дек. 00:07 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 ноем. 22:55 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo centarot na Struga

Број на соби: 4
28 ноем. 09:03 Куќи/Вили , Струга

Agape apartmani Elen Kamen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
07 ноем. 20:52 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

430 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 4
Површина: 180

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации