Македонски | Shqip | English |

Тетово | Живеалишта | Куќи/Вили

12 јан. 18:22
Линк
,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Денес 18:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Денес 00:35 ,

KUKA VO TETOVO

Број на соби: 8
Површина: 30
Вчера 21:15 ,

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Вчера 19:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
16 јан. 20:51
Линк
,

KUKA NA DVABRESTA

Број на соби: 4
Површина: 120
13 јан. 11:32 ,

KUKA VO CENTAR NA TETOVO

28 500 МКД

Број на соби: 4
Површина: 140
12 јан. 18:22 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 3,5
Површина: 100
10 јан. 18:35 ,

Kuka vo Tetovo

90 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 дек. 13:08 ,

Vikendica na Popova Sapka

Број на соби: 5
Површина: 100
25 дек. 15:17 ,

Nova kuka vo Centar

Број на соби: 7
Површина: 120
20 дек. 22:11 ,

Kuka od 240m2 vo Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 дек. 21:55 ,

Shtepia 240m2

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 дек. 20:55 ,

Se izdava sprat od vikendica vo Tetovo

Број на соби: 3
Површина: 50
15 дек. 18:22 ,

Kuka od 130m2 vo Tetovo

Број на соби: 5
Површина: 130
14 дек. 12:34 Агенција за недвижности ,

Se izdava kuka vo Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
29 ноем. 21:37 ,

KUKA VO GAJRE POKRAJ PATOT ITNO

Број на соби: 5
Површина: 200
Кон почеток