Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 мај 19:35 ,

Atraktivna kuka pozadi EVN

190 000 ЕУР

Број на соби: 7
10 мај 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
10 мај 17:10
Линк
,

Shtepi 250m2 me 3 duqane

360 ЕУР

Број на соби: 8
10 мај 16:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
09 мај 20:43 ,

Villë në popova Shapka

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
09 мај 16:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 апр. 22:37 ,

Kuka na glavna ulica

365 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
21 апр. 15:01 ,

Kuka na dva sprata so opremen lokal i baraka

Број на соби: 6
Површина: 140
21 апр. 01:23 ,

Kat od kuka so poseben vlez

400 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
21 апр. 00:34 ,

Stara kuka so dvor od 400m2

127 500 ЕУР

Број на соби: 5
20 апр. 23:36 ,

Stara kuka vo Tetovo

25 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
20 апр. 23:35 ,

Stara kuka na 2 Bresta

27 500 ЕУР

Број на соби: 5
20 апр. 23:35 ,

Kuka so dva posebni vleza

395 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 апр. 23:25 ,

Kuka so dva posebni vleza

320 000 ЕУР

Број на соби: 10
20 апр. 23:24 ,

Kuka nasproti bolnicata vo Tetovo

125 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 апр. 23:24 ,

Kuka za pogolema familija

320 000 ЕУР

Број на соби: 10
20 апр. 23:17 ,

Kuka so golem dvor

149 999 ЕУР

Број на соби: 8
20 апр. 23:16 ,

Atraktiven plac kaj nova pozarna

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 апр. 22:04 ,

Shitet shtepi afer Shtulit

140 000 ЕУР

Број на соби: 5
02 апр. 14:38 ,

Shtepi e re

Број на соби: 9

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации