Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Валандово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 ноем. 00:08 Куќи/Вили , Валандово

Продавам куќа со лозје

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
02 јун. 22:11 Куќи/Вили , Валандово

Se prodavaat dve kuki

23 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
25 мар. 18:26 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Pirava od 220m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 мар. 00:17 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Rabrovo Valandovsko

Број на соби: 8
17 дек. 08:31 Куќи/Вили , Валандово

Kuka so plac vo Valandovo

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
05 јул. 03:50 Куќи/Вили , Валандово

Kukja 80m2 vo centarot

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
16 мај 02:12 Куќи/Вили , Валандово

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 6
04 фев. 10:58 Куќи/Вили , Валандово

Stara kuka so plac vo selo Udovo

Број на соби: 2
05 јан. 13:43 Куќи/Вили , Валандово

Куќа

Број на соби: > 10
19 авг. 13:44 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 280m2 so dvor 400m2

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 авг. 13:09 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Valandovo

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
23 јун. 14:12 Куќи/Вили , Валандово

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
09 мар. 21:59 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 100m2 vo selo Pirava

Број на соби: 3
Површина: 100
19 септ. 22:13 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 100
19 септ. 11:29 Куќи/Вили , Валандово

SE IZDAVA KUKA VO VALANDOVO

Број на соби: 4
Површина: 90
04 јан. 02:37 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
16 фев. 18:00 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Josifovo gorna mala

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
28 јул. 16:14 Куќи/Вили , Валандово

Se izdava kuka od 60m2 vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации