Македонски | Shqip | English |

Валандово | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 03:09 ,

Kuka vo s Pirava o. Valandovo

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јун. 14:12 ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
31 мај 19:38 ,

Kuka/vila

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 мај 05:02 ,

Kuka

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
09 мар. 21:59 ,

Kuka od 100m2 vo selo Pirava

Број на соби: 3
Површина: 100
19 септ. 22:13 ,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 100
19 септ. 11:29 ,

SE IZDAVA KUKA VO VALANDOVO

Број на соби: 4
Површина: 90
04 јан. 02:37 ,

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
16 фев. 18:00 ,

Kuka vo Josifovo gorna mala

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
28 јул. 16:14 ,

Se izdava kuka od 60m2 vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
Кон почеток