Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

05 мар. 16:32
Линк
, ,

Kukja vo centarot na Pintija

210 000 ЕУР

Број на соби: > 10

03 мар. 11:02 ,

KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

190 000 ЕУР

Број на соби: 9
02 мар. 21:20 ,

Se prodava kuka vo centarot na grado

Број на соби: 5
Површина: 170
02 мар. 20:52 , ,

kuka

12 000 000 МКД

Број на соби: 2
02 мар. 20:49 , ,

Се продава

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 мар. 20:48 ,

Se prodava kuka

280 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
02 мар. 20:48 , ,

Se prodava na patot za Kondovo

111 111 111 111 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
02 мар. 20:43 , ,

Ramadan

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
02 мар. 20:14 , ,

Се продава

Број на соби: 4
Површина: 80
02 мар. 17:03 , ,

Kuca

159 ЕУР

Број на соби: 6
02 мар. 13:58 ,

Kuka vo selo Velgosti

35 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
02 мар. 12:51 , ,

KUKA VO PETROVEC OD 80m2 SO DVOR 800m2

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
02 мар. 11:29 ,

KUKA NAD AVTOBUSKA STANICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации