Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

26 фев. 09:32
Линк
,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
06 мар. 13:35
Линк
, ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190

Вчера 18:46 , ,

Продажба на куќа

Број на соби: 7
Вчера 18:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 18:31 , ,

Kuka vo selo Jurumleri

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 17:53 ,

Kuka od 70m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 17:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
Вчера 17:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 17:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
Вчера 16:56
Линк
, ,

KUKJA VO NASELBA ZDANEC

Број на соби: 9
Вчера 16:55 , ,

Izdavam sprat od kuka kompletno namesten

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 16:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 16:09 ,

Se izdava apartman

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 15:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 15:42 , ,

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 15:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 15:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 14:58 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 14:49 ,

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 14:07 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
Вчера 14:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:25 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3,5
Површина: 110
Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации