Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

06 мар. 13:35
Линк
, ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190

Вчера 13:13 , ,

Shtepi ne lagjen Serave

59 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 12:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 12:03 ,

KUKA SO DVORNO MESTO VO OHRID

59 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:59 , ,

Kuka so stolarska rabotilnica

149 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:53 ,

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 11:43 ,

Trokatna kuka vo Ohrid

90 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 11:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 10:51 , ,

Se izdava kuka od 40m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 10:37 , ,

Shtëpi pushimi Vikend kuka so dvor

55 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 08:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 08:05 , ,

Se izdava luksuzen sprat vo naselba Vlae

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 03:26 , ,

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 02:02 , ,

Luksuzna kuka vo elitniot del na Bardovci

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 01:42 ,

Dolna Banica

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 мар. 23:48 , ,

Kuka vo Saraj

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 мар. 23:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
06 мар. 22:32 ,

Kuka vo centar na Kocani

39 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
06 мар. 22:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
06 мар. 22:22 , ,

KUKA VO NASELBA LISICE

98 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации