Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици 

15 фев. 17:42
Линк
,

Kuka od 150m2

Број на соби: 6
Површина: 150
18 фев. 21:09
Линк
, ,

Kuka vo Cair kaj bolnicata

119 000 ЕУР

Број на соби: 10

10 јан. 18:41 , ,

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јан. 11:04 , ,

Del od kuka 120m2 vo naselba Dracevo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 120
10 јан. 09:47 ,

Kuka 340m2 vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 23:21 , ,

Shitet shtepia

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јан. 21:12 , ,

Kuka vo Vlae

145 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 14:45 , ,

Kuka 170m2 so dvorno mesto vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 170
09 јан. 11:12 , ,

Kuka 360m2 vo Skopje nas Lisice

Број на соби: 10
09 јан. 09:06 ,

Kuka 72m2 vo Bitola

Број на соби: 8
08 јан. 21:01 ,

IZDAVAM sprat od kuka vo Stip

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 јан. 16:36 , ,

Kuka od 36m2 vo Centar

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 13:51 ,

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 , ,

KUKA VO ILINDEN ILI IZDAVA

Број на соби: 5
08 јан. 11:41 ,

Kuka vo izgradba vo s. Orasac

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јан. 10:41 , ,

Kuka od 120m2 vo Karpos

500 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
07 јан. 21:35 , ,

Kuka od 40m2 vo Gazi Baba

14 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 јан. 19:10 , ,

Kuka i baraka vo Butel

Број на соби: 7
Површина: 130
07 јан. 16:51 ,

Dukan od 40m2 vo Negotino

Број на соби: 2
07 јан. 09:06 ,

Kuka karabina od 210m2 vo Kocani

36 000 ЕУР

Број на соби: 10
06 јан. 15:31 , ,

Kuka od 237m2 vo Kozle

130 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 дек. 08:01 ,

Kuka od 529m2 vo Bitola

105 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 ноем. 20:51 ,

Kuka 150m2 Sveti Nikole

Број на соби: 4
Површина: 150
21 ноем. 13:17 ,

Kuka 120m2 vo Recani

Број на соби: > 10
Површина: 160
18 ноем. 22:23 , ,

Kuka od 200m2 vo Butel

90 000 МКД

Број на соби: 7
Површина: 200
03 ноем. 19:47 , ,

Kuka vo Zlokukani

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 окт. 19:39 , ,

Kuka od 360m2 vo naselba Butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
01 окт. 22:38 , ,

Kuka od 150m2 vo naselba Dame Gruev

100 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 150
01 окт. 19:31 ,

Kuka od 150m2 vo Kosturnica super ponuda

Број на соби: 7
Површина: 150
31 јул. 13:22 ,

Kuka karabina od 350m2 vo Kocani

Број на соби: 10
21 мај 09:35 , ,

Kuka od 120 m2 vo Sopiste

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток