Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

20 јан. 13:23
Link:
, ,

Prodavam Kukja vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 21:28
Link:
, ,

Се продава

1 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 90

12 јан. 23:43 , ,

Baraka od 360m2 vo Zdanec

Број на соби: 3,5
12 јан. 22:17 , ,

Kuka od 130m2 vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 130
12 јан. 19:44 ,

Kuka karabina vo Ohrid

Број на соби: > 10
12 јан. 14:23 , ,

Se izdava stan od 50m2 vo naselba Lisice

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 јан. 13:29 , ,

Ekstra povolna kuka vo Kisela Voda

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 јан. 13:09 , ,

Se izdava celosno namestena kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 120
12 јан. 12:57 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namestena kuka vo Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
12 јан. 10:07 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija ili menuvam

42 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
12 јан. 10:03 ,

Kuka od 200m2 vo Bitola moze zamena za stan

Број на соби: 9
Површина: 200
12 јан. 07:57 ,

Kuka od 540m2 vo Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јан. 23:28 ,

Kuka 200m2 vo Kumanovo

Број на соби: 8
Површина: 200
11 јан. 22:32 , ,

Kuka 160m2 vo Zrnovci

32 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
11 јан. 22:24 ,

Kuka 120m2 vo Radovis

Број на соби: 6
Површина: 120
11 јан. 20:29 ,

2 sprat od stambena kuka 130m2 vo Vinica

23 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
11 јан. 19:44 ,

Kuka i obrabotliva zemja vo selo Oleveni

35 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
11 јан. 17:50 ,

Kuka vo centar na gradot Kumanovo 139m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 јан. 17:01 , ,

Kuka 120m2 vo Cair

Број на соби: 5
Површина: 120
10 јан. 21:47 , ,

Kuka vo Butel na Ho Si Min

220 000 ЕУР

Број на соби: 10
10 јан. 18:41 , ,

Kuka vo Butel 2

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јан. 13:48 ,

KUKA 130M2 NA ODLICNA LOKACIJA VO STRUMICA

Број на соби: 4
Површина: 130
10 јан. 11:04 , ,

Del od kuka 120m2 vo naselba Dracevo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 120
10 јан. 09:47 ,

Kuka 340m2 vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 23:21 , ,

Shitet shtepia

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јан. 21:12 , ,

Kuka vo Vlae

145 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 14:45 , ,

Kuka 170m2 so dvorno mesto vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 170
09 јан. 11:12 , ,

Kuka 360m2 vo Skopje nas Lisice

Број на соби: 10
09 јан. 10:17 , ,

Kuka vo elitna naselba na Vodno 624m2

434 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10
09 јан. 09:06 ,

Kuka 72m2 vo Bitola

Број на соби: 8
08 јан. 21:01 ,

IZDAVAM sprat od kuka vo Stip

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 јан. 16:36 , ,

Kuka od 36m2 vo Centar

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 13:51 ,

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 , ,

KUKA VO ILINDEN ILI IZDAVA

Број на соби: 5
08 јан. 11:41 ,

Kuka vo izgradba vo s. Orasac

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јан. 10:41 , ,

Kuka od 120m2 vo Karpos

500 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
07 јан. 21:35 , ,

Kuka od 40m2 vo Gazi Baba

14 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 јан. 19:10 , ,

Kuka i baraka vo Butel

Број на соби: 7
Површина: 130
07 јан. 17:36 ,

Mesto za kuka vo Bitola

Број на соби: 8
07 јан. 16:51 ,

Dukan od 40m2 vo Negotino

Број на соби: 2
07 јан. 15:41 , ,

Kuka vo Katlanovo, moze zamena za stan

Број на соби: 5
Површина: 100

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток