Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

26 фев. 09:32
Линк
,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50

06 мар. 22:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 мар. 21:57 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 190
06 мар. 21:56 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 мар. 21:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
06 мар. 20:54 , ,

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
06 мар. 20:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
06 мар. 20:11 ,

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
06 мар. 20:03 , ,

Baraka vo Butel 1

175 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
06 мар. 19:52 , ,

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
06 мар. 19:52 , ,

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
06 мар. 18:59 , ,

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
06 мар. 18:37 , ,

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 мар. 18:26 , ,

Kuka od 180m2 vo naselba Lisice

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
06 мар. 18:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
06 мар. 18:23 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 мар. 18:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
06 мар. 17:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 мар. 17:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 мар. 17:45 , ,

HITNO! Kukja vo Butel II

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
06 мар. 17:37 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
06 мар. 17:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
06 мар. 17:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
06 мар. 17:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 мар. 17:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
06 мар. 17:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 мар. 17:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 мар. 17:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200
06 мар. 16:38 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Број на соби: 5

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации