Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.


06 мар. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
06 мар. 10:36 , ,

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez vo Centar

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
06 мар. 10:32 , ,

Kuka na Vodno so golem plac

300 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
06 мар. 10:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
06 мар. 10:01 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA NAMESTEN SO POSEBEN VLEZ

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
06 мар. 09:43 , ,

Kukа vo Vizbegovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
06 мар. 09:35 , ,

Kuka vo Gjorce Petrov

125 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
06 мар. 09:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

49 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 мар. 08:54 , ,

House for rent in Trnodol free from 1 november

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 200
06 мар. 08:49 , ,

Se iznajmuva kuka so prekrasen pogled kon gradot

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
06 мар. 08:25 , ,

KUKA DO FERIJALEN DOM

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
06 мар. 08:24 ,

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
06 мар. 08:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 ЕУР

Број на соби: 10
06 мар. 08:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мар. 07:53 , ,

Kuka od 70m2 vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
06 мар. 07:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
06 мар. 07:13 , ,

Plac so kuka

Број на соби: 8
06 мар. 06:15 ,

Kuka vo centarot na gradot

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мар. 02:03 ,

Kuka vo centarot na gradot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
06 мар. 00:58 ,

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
06 мар. 00:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 мар. 23:54 , ,

Kuka vo Lisice od 160m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 мар. 22:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 22:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
05 мар. 22:15 , ,

Kuka vo Lisice

325 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 21:53 , ,

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 170
05 мар. 21:17 , ,

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

Број на соби: 8
Површина: 140
05 мар. 21:14 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

Број на соби: 5
Површина: 110

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации