Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

26 фев. 09:32
Линк
,

Prodavam kukja vo strog centar na Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50

05 мар. 21:05 , ,

Kuka vo gorno Nerezi

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мар. 21:03 , ,

Se izdava luksuzna kuka vo Karpos

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 мар. 21:01 , ,

Kuka vo Butel 2

13 000 000 ЕУР

Број на соби: 7
05 мар. 20:52 , ,

Kuka vo Vlae

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 20:51 , ,

Luksuzna kuka vo Radishani

195 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 20:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
05 мар. 19:47 , ,

Se izdava kat od kuka vo Trnodol

600 ЕУР / месечно

05 мар. 19:42 , ,

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 4
Површина: 120
05 мар. 19:31 , ,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
05 мар. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
05 мар. 19:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Број на соби: 3
05 мар. 19:03 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 2
05 мар. 18:56 ,

Vila Pavia

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мар. 18:39 , ,

Kuka vo n. Zelezara

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
05 мар. 18:33 , ,

Se prodava kukja vo butel 1

260 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 18:13 ,

Kuka nad SOKOLANA

15 ЕУР

Број на соби: 8
05 мар. 18:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
05 мар. 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
05 мар. 17:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 17:32 , ,

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
05 мар. 17:26 ,

Kuka vo Gladno polje

115 000 ЕУР

Број на соби: 10
05 мар. 17:02 , ,

Iznajmuvanje na kukja

7 500 МКД

Број на соби: 3
Површина: 50
05 мар. 16:32 , ,

Kukja vo centarot na Pintija

210 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 16:15 ,

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
05 мар. 15:50 , ,

Novo izgradeni dve kuki

Број на соби: 2
05 мар. 15:48 , ,

Nova kuka vo izgradba

Број на соби: 6
Површина: 160
05 мар. 15:42 , ,

Kuka so pogled na Skopje

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 15:21 , ,

Kuka vo naselba Pintija

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
05 мар. 15:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
05 мар. 15:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации