Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.

Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

Вчера 19:52
Линк
, ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Taftalidze 2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 9

05 мар. 14:51 , ,

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
05 мар. 14:47 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
05 мар. 14:45 , ,

TOP LOKACIJA EKSTRA CENA

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
05 мар. 14:36 , ,

Продавам куќа новоградба во Инџиково

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
05 мар. 14:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
05 мар. 14:29 , ,

Se izdava kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
05 мар. 14:28 , ,

Kuka vo Dracevo

Број на соби: 8
Површина: 180
05 мар. 14:21 ,

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мар. 14:18 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 14:12 ,

Nova gradba apartman i stara kuka so 2 markici

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
05 мар. 13:16 , ,

Renovirana kuka vo Debar Maalo so moznost za dogradba

132 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
05 мар. 13:07 ,

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
05 мар. 13:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
05 мар. 13:00 , ,

Kuka vo Nerezi

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мар. 12:55 ,

Kuka vo blizina na Lukoil Tetovo

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
05 мар. 12:15 , ,

Apartman dupleks

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
05 мар. 11:44 , ,

Sprat od kuka

64 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 мар. 11:34 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
05 мар. 11:12 , ,

Luksuzna Kuka Taftalidze

Број на соби: > 10
05 мар. 11:04 ,

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI VO OHRID

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
05 мар. 10:34 , ,

Luxury house for rent downtown Skopje

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
05 мар. 10:30 ,

Ne Vselena Kukja

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
05 мар. 10:22 , ,

Kuka na Vodno

185 000 ЕУР

Број на соби: 9
05 мар. 09:45 ,

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
05 мар. 09:33 , ,

Se izdava kuka vo Crnice

Број на соби: 3
Површина: 60
05 мар. 09:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 мар. 09:21 , ,

Dve kuki vo ist dvor

Број на соби: > 10
05 мар. 08:34 , ,

Kuka vo naselba Vlae

250 000 ЕУР

Број на соби: 8

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"

Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.

На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.

При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.

Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.

Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.

Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.

Огласување на Вашите куќи и вили

Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?

Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.

Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.

Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации