Огласи за продажба на куќи, вили и викендици

Најголема понуда на куќи, вили, викендици и други недвижности за продажба во Македонија.


Доколку Ве интересира каква е ситуацијата на пазарот на недвижности во Македонија кога е во прашање продажбата, купувањето и изнајмувањето на куќи и вили, разгледајте ги огласите на онлајн платформата за купување, продавање и изнајмување Пазар3.мк.

Денес 12:47
Линк
, ,

Se izdava kuka na Vodno

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 јул. 16:51
Линк
,

Kuka so golem dvor vo Krstoar

Број на соби: 3,5

Денес 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 17:37 , ,

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 17:25 , ,

Plac so baraka od 140m2 vo Przino

150 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Површина: 140
Денес 16:46 , ,

Kuka od 125m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 16:19 , ,

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 14:40 , ,

Garsonjera izdavanje strog centar

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 14:19 , ,

Kuka vo Butel 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:16 , ,

Kuka vo Topansko Pole 250m2

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 14:03 , ,

Kuka vo naselba Dracevo

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
Денес 14:02 ,

Kuka vo Struga 120m2

117 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 13:39 ,

Se izdava luksuzna kuka vo Prilep

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Денес 13:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 13:01 , ,

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 12:54 , ,

Kuka od 300m2 vo Skopje

230 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
Денес 12:47 ,

Nova izgradena kuka

45 500 МКД

Број на соби: 5
Денес 12:47
Линк
, ,

Se izdava kuka na Vodno

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:47 ,

Atraktivna vila vo Dihovo pod Pelister

Број на соби: 4
Денес 12:38 , ,

Se izdava sprat od kuka kaj Zeleznicka Stanica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:13
Линк
, ,

Kuka vo Gazi Baba

130 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 190
Денес 11:57 ,

Se izdava garsonjera na prizemje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 11:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

69 000 ЕУР

Број на соби: 8

Огласи од категоријата "Продажба, купување и изнајмување на куќи и вили во Македонија"


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи.


На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, вили со базен, и друго.


При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица.


Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.


Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.


Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, и многу други огласи за куќи и вили.Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?


Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa.


Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.


Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации